JURA čistící tablety dvoufázové+ Jura odvápňovací tablety 15ks

1 hodnocení

Jura odvápňovací tablety jsou vhodné pro odstranění vodního kamene za aktivace čistícího programu u automatických kávovarů.

Dostupnost Skladem
Kód: 02243-02250
713 Kč
JURA čistící tablety dvoufázové+ Jura odvápňovací tablety 15ks
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

JURA čistící tablety dvoufázové 62715

Fáze I - čištění:
Uvolňuje mastnotu z kávy a usazeniny ze spařovací jednotky a sítka. Kávovary JURA využívají pro čištění vodu o teplotě 80 °C, čímž je zajištěna velká účinnost čistícího procesu.

Fáze II - ochrana:
V čistících tabletách JURA jsou obsaženy látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé komponenty kávovaru před usazováním zbytků kávy a tuku.

Výrobce: JURA
Země výroby: Německo
Množství v balení: 6 ks tablet po 3,5 g
Kód výrobce: 62715
Typ: Originál
Balení: plastová krabička
Žádné fosfáty

Jura odvápňovací tablety  61848

Jura odvápňovací tablety jsou vhodné pro odstranění vodního kamene za aktivace čistícího programu u automatických kávovarů. Dokonale odstraní vodní kámen a navíc jsou šetrné k vnitřnímu zařízení kávovaru. Použitím Jura tablet zachováte skvělou chuť pro své espresso a navíc oddálíte potřebu odborného servisu.

Přípravek je snadný na použití. Všechny kávovary Jura mají v balení obsažený proužek pro měření tvrdosti vody. Změřte přesně jak tvrdá je voda u vás doma. Hodnotu následně uložte do paměti přístoje, a ten vás včas upozorní, jakmile bude potřeba provést odvápnění.

Obsah balení = 9 ks
Pro 1 čištění jsou potřeba 3 tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: